Minister Finansów (MF) dnia 20 października 2020 r. opublikował na swojej stronie internetowej Objaśnienia podatkowe z 16 października 2020 r. dotyczące uznania paragonów fiskalnych za faktury uproszczone, w których jednoznacznie wskazał m.in., że paragon fiskalny z NIP nabywcy o wartości 450 zł brutto i mniej (100 EURO i mniej), należy traktować jako fakturę uproszczoną; tym samym wystawiane paragony fiskalne do 450 zł stały się równoważne fakturom fiskalnym.


W związku z powyższym PKN ORLEN S.A. informuje, iż w zakresie programu BiznesTank z dniem 4 stycznia 2021 r. wprowadzona została zmiana, powodująca, że dla klientów korzystających z kart wystawiane są jedynie faktury fiskalne, które zastąpiły paragony fiskalne, będąc im jedocześnie równoważnymi pod względem podatkowym.


Specjalna oferta Delectio i PKN Orlen we współpracy z Fundacją Św. Stansława diecezji świdnickiej

Z radością przekazujemy informację, że sukcesem zakończyły się pertraktacje z PKN Orlene dotyczące rabatu dla naszej grupy zakupowej. Konsekwencją jest zwiększony do 16 groszy na litrze rabat udzielany posiadaczom kart BiznesTank grupy zakupowiej współpracującej z Fundacją św. Stanisława w Świdnicy. Z większego rabatu już korzystają dotychczasowi posiadacze kart (powiększony rabat naliczany jest automatycznie dla kart wydanych wcześniej) oraz dla nowych posiadaczy wyrabiających karty.

 

KARTA RABATOWA NA PALIWO NA STACJACH ORLEN 16 GROSZY TANIEJ NA LITRZE!!!

dla księży i osób zakonnych

 

Co to jest karta BIZNESTANK?

To karta rabatowa umożliwiająca automatyczne naliczanie rabatów gotówkowych przy zakupach paliw na około 1600 stacjach ORLEN w całej Polsce. Szczegółowy wykaz stacji: www.biznestank.pl

Gorąco zachęcamy do skorzystania z okazji i zamówienia kart rabatowych BIZNESTANK.


WYGODA I OSZCZĘDNOŚĆ
• Rabat naliczany już od momentu wydania karty, po każdej transakcji przy użyciu karty BIZNESTANK
• Karty nie trzeba nigdzie rejestrować, nie jest też kartą imienną. Wystarczy podać przy zamówieniu numer rejestracyjny pojazdu
• Możliwość zbierania punktów VITAY (zgodnie z regulaminem Programu VITAY)
• Brak terminu ważności karty
• Brak opłat za eksploatację systemu
• Atrakcyjne rabaty przy każdym tankowaniu:

Bez względu na ceny paliw na stacjach biorących udział w programie rabat: 10 gr/litr na stacjach ORLEN


 Jak pozyskać kartę BiznesTank z możliwością rabatu na paliwo?

Księża proboszczowie podają swoje imię i nazwisko, numery rejestracyjne samochodów, telefon kontaktowy (dla przekazania informacji o możliwości odebrania wyrobionych)

Gdyby była potrzebna faktura na zakup paliwa należy do danego numeru rejestracyjnego podać dane do faktury.

Listę numerów należy przekazać osobiście, telefonicznie bądź mejlowo do Księgarni Diecezjalnej w Świdnicy.

Więcej informacji u księzy dziekanów, w Księgarni Diecezjalnej i prezesa Zarządu Fundacji Św. Stanisława ks. Grzegorza Umińskiego.


KONTAKT:

ADRES: ul. Plac św. Jana Pawła II 1, 58-100 Świdnica

tel.: 74 856 44 30

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

GODZINY PRACY

pn – pt  9.00 – 17.00

sobota 9.00 – 13.00.